Ev Temizliği

Ev Temizliği

Antalya Ceren Temizlik Temizlik Şirketi olarak Antalya Merkez, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı bölgesinde kısacası Antalya’nın tüm semtlerine temizlik hizmeti vermekteyiz. Antalya ev temizliği kapsamında müşterilerimizin ev ve daire temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için temizlik programları uygulamaktayız. Evin net alanı, evde varsa eşyaların yoğunlu veya eşyasız ev ise evin son halini telefon ile öğrendikten sonra personelimizi bilgilendiriyoruz.

Eşyalı ev temizliğinde öncelikle personelimiz evin tamamını elektrikli süpürge ile temizlemektedir. Yerde bulunan tozlar süpürüldükten sonra ilk olarak cam temizliği başlar. Evin tüm camlarını bir personelimiz gerekli ekipmanlarla en temiz şekilde temizler.

Ev temizliği sırasında özel mikro fiber cam temizlik bezleri kullanılır. Bu bezler ile camda bulunan kirler yok edilir. Ayrıca cam sil kullanılarak camda kalıcı bir temizlik ve parlaklık bırakılır. Daha sonra evde bulunan eşyaların temizliğine başlanır.  Personelimiz evin durumuna göre planlama yapabilir. Eşyaların temizliği için ayrı ayrı temizlik malzemeleri kullanabilir. Örneğin mobilyaların silimi için ahşap temizleyici veya elektronik eşyaların için genel temizleyiciler kullanabilir. Yemek molasından sonra banyo ve wc önce çamaşır suyu ve cif ile ön müdahale yapılır. Kısa bir süre sonra fayanslar tavanlara kadar ıslak bez ile silinir. Banyo ve wc temizliğinden sonra mutfak temizliği için özel temizlik ekipmanları hazırlanır ve mutfak dolaplarının temizliğine başlanır.

Antalya Ceren Temizlik olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz. Evin en temiz olması gereken alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle silinir. Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgâhı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır.  Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipman ile parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir. Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır, personelimiz müşterimiz ile görüşür ve beğenilmeyen temizlik alanları var ise personelimiz o bölgeleri tekrar temizler.

Antalya Ceren Temizlik olarak bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Müşterilerimizin aldığı ev temizliği hizmetinden %100 memnun kalması için elimizden gelenin fazlasını her zaman ortaya koymak için çalışmaktayız.