Öğrenci Yurdu Temizliği

Öğrenci Yurdu Temizliği

ÖĞRENCİ YURDU TEMİZLİĞİ

 Günümüzün en önemli problemlerinden biri olan “temizlik” konusunun öneminin farkındayız ve bu bilinçle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Antalya'nın tüm ilçelerine hizmet götürmekle kendisini kanıtlamakta olan Antalya Ceren Temizlik, her konuda olduğu gibi yurt temizliğinde de en iyisi olmanın peşinde. Yılların getirdiği tecrübeyle sizlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte dikkat ve özen içerisinde ofis temizliğinden, depo temizliğine; inşaat sonrası temizlikten, öğrenci yurdu temizliğine kadar her türlü temizlik hizmeti ile ilgileniyoruz. Antalya’nın tüm semtlerinde hizmet verebilme imkânına sahip olmakla kalitemizi daha da yukarılara taşıyor, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

 Antalya Ceren Temizlik Şirketi’nin profesyonelliğine en çok ihtiyaç duyacağınız öğrenci yurdu temizliğinde sizlere kusursuz hizmet sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Tecrübe edildiği üzere temizlik; sağlıklı ve konforlu yaşamı sunacak, vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Eğer söz konusu, birçok kişinin ortak olarak kullandığı mekânlar olursa önemi daha da artmaktadır. İşte bizler, öğrencilerimizin zorlu yurt şartlarını kolaylaştırmak adına sizlere en etkin hizmetin garantisini veriyoruz.

 Öğrenci yurtlarındaki en önemli sorunun kişinin kendisini temiz ve hijyenik bir ortamda hissedememesi olduğunu biliyor ayrıca bir de sizlere bu konuda çözüm önerisinde bulunuyoruz. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz buharlı temizlik makineleri, sağlığımıza zararlı olabilecek kimyasal hiçbir temizlik maddesine ihtiyaç duymadan, tüm yüzeylerin kullanımına uygun, çalışma kolaylığı ve etkili temizleme gücü ile pırıl pırıl hissetmenizi sağlayan bir buluş. Bizler de öğrencilerimize, yurt odalarını anne eli değmiş kadar temiz bir şekilde emanet edebilmek adına bu teknolojiden faydalanıyoruz. Birçok yurt temizliğinden edindiğimiz deneyimlere göre en çok şikâyet edilen konu yatakların ve dolapların altlarında biriken tozlar oluyor. Bu tozlar temizlenmediği zaman öğrencilerin sürekli vakit geçirdiği yurtlarda astım ve bronşit gibi solunum hastalıkları ortaya çıkıyor. Dolapların ve yatakların altları da dahil olmak üzere detaylı olarak öğrenci yurtlarının temizliğini Antalya Ceren Temizlik olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kullandığımız araç ve gereçlerin kalitesi, uzman, samimi ve işini olması gerektiği gibi yapan deneyimli kadromuz ile birlikte en uygun fiyatlara sağlamış olduğumuz hizmetin ardından bırakmış olduğumuz temiz ve ferah bir ortamda geçireceğiniz huzurlu ve kıymetli vakitler çalışmış olduğumuz onlarca kuruma rağmen bizlerin en önemli referansıdır. Yaşadığınız dünyayı daha temiz ve hijyenik bir hale getirmek ve talep ettiğiniz her konuda yardımcı olmak için siz değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.