Otel Ve Pansiyon Temizliği

Otel Ve Pansiyon Temizliği

OTEL VE PANSİYON TEMİZLİĞİ

 Antalya Ceren Temizlik otel temizliği konaklama seçiminde müşterilere dikkat ettikleri en önemli etmen sorulduğunda çoğu konuk, temizliği birincil öncelikleri olarak göstermektedir. Hizmet ve hoş tavırlar da göz önüne alınması gereken önemli unsurlardandır, ancak hiçbir şey düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar etkileyici olamaz. Ülkemizin turizm açısından önemi göz önüne alındığında sürekli yerli ve yabancı ziyaretçilerin tercih ettiği otel ve pansiyonların temizliği oldukça önemlidir.
 Antalya Ceren Temizlik şirketi yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli şekilde sonuçlandırır. Antalya Ceren Temizlik, kapsamlı olarak otel ve pansiyon temizliği hizmetleri vermektedir. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, alanında profesyonel personeliyle Antalya Ceren Temizlik sizlere ihtiyaçlarınıza uygun servis sunar. Sürekli giriş ve çıkışların yapıldığı, kısa aralıklarla yoğun sirkülasyonda müşteri değişimi gerçekleşen oteller, konaklamalı kaplıcalar, devre mülkler ve rezidanslarda hızlı bir şekilde tamamlanması gereken kusursuz temizlik ve yüksek seviyede hijyen, hizmet kalitesi ortaya koyan en önemli unsurlardan birisidir. 

 Çoğu zaman oda temizliklerinde temizlik işlemlerinin tamamlanması makul süreler alırken, ıslak yüzeylerin kurutulması ve yeniden kullanılabilir hale getirilmesi için harcanan zaman, emek ve para hizmet maliyetlerin artıran aynı zamanda müşteri memnuniyeti açısından ise kimi zaman rahatsızlık veren bir unsur olarak ortaya çıkmaktadır. Kuru buharın temizlik gücü, müşterilerin çıkış işlemlerinin ardından hızlı bir şekilde kusursuz temizlik ve mükemmel hijyen sağlamanıza imkan tanır, giriş yapacak olan yeni misafiriniz odasına yerleşmek için vakit kaybetmek zorunda kalmaz.

Otel gibi konaklama alanlarında hizmet alan müşterilerin temizli ve hijyen ile ilgili beklentileri haklı olarak son derece yüksektir. Kimyasal dezenfektanlar, deterjanlar kullanmadan buharlı temizliğin uygulanabileceği her yüzeyde, misafirinizin kendisini evinde hissedeceği kadar sağlıklı, ferah ve temiz bir ortam yaratırsınız. Birçok farklı insanın ortaklaşa kullandığı yatak ve yastıklarda düzenli olarak yapılan buharlı temizlik işlemi, parazit olarak yaşayan akarların bu ortamlarda yaşamaları ve üremelerini imkânsız hale getirir ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmanızı sağlar.

 Bizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verdiğiniz takdirde firmamız sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.