Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız Antalya Ceren Temizlik, yapacağı yıkamayı koltuğun ya da halının şekline ve kumaşına göre belirler.  Söz konusu ürünün yapısına, kumaşına, cinsine ve rengine göre en müsait temizlik malzemesi ve aracını seçerek hiçbir zarar vermeden, aksine ilk günkü haline benzeri yenilenmiş ve sağlıkla hijyenikleştirilmiş bir hale getirir. Antalya Ceren Temizlik Halı ve Koltuk Temizleme, Antalya'nın tüm ilçelerinde koltuk temizliği ve halı yıkama hizmeti vermektedir.

Antalya Ceren Temizlik Halı ve Koltuk Temizleme halı ve koltuk temizliğinde en son teknoloji ve en son konsantreleştirilmiş hususi temizlik malzemeleri ile halı ve koltuklarınızın dokusunu bozmadan ve renklerini bozmadan temizleyerek zararlı mikroplardan arındırıp sizlerin kullanımına sunmaktadır. Halıfleks temizliği yerinde yapılan bir temizlik uygulamasıdır. Zemin üzeri tam olarak boşaltıldıktan sonra halı yıkama makineleri bu makinelerin fırçalama özelliği vardır halı yıkama şampuanları ve leke sökücülerle fırçalanır köpüklü bir sistemdir, bu işlemden sonra vakumlama yapılarak gözenekteki tüm sular çekilir. Nem oranı yaz aylarında 5 saat kadar kalacaktır. Bu süre içinde sadece büro ortamında üstünde gezilmemesi gerekir evlerde temizlikten hemen sonra kullanılabilir.  Kış aylarında işyeri ortamlarında en az 1 gün iyi sonuç için 2 gün üstünde gezilmemelidir. Zorunlu ortamlarda galoş kullanılarak halıflekslerin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Evlerde ve iş yerlerinde bulunan koltuklar bireylerin rahatı adına üretilmiş ve genellikle kumaş kaplamalı ve sünger dolgulu eşyalardır. bu eşyalar yapıları gereği ve kullanım yeri itibariyle zaman içerisinde tozlanmakta ve hijyen açısından sıkıntılı bir takım durumlar ortaya çıkartmaktadır. Koltuk gibi büyük ve kişisel temizliğe uygun olmayan ürünler mat dediğimiz gözle görülmeyen birçok bakteriyi içinde barındırarak insan sağlığını tehdit etmektedirler. Bu noktada Antalya Ceren Temizlik  hizmeti oldukça modern çözümlerle müşteriye hitap etmektedir. Koltuklar herhangi bir yere taşınmadan evde yıkama hizmeti veren firma sunduğu tüm bu çözümleri garantili hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir.

Koltuk ve İskemle yıkama fırçalama püskürtme ve emme sistemi ile yapılır. Koltukları yıkamadan önce lekeleri özel kimyasallarla çıkarılır. Yumuşak bir fırçayla koltuklar yıpratılmadan şampuanlı su ile fırçalanır. Fırçalama yapılırken oluşan pis su vakumlu makine ile emdirilir. Koltuklara temiz su verilir, yine iyi bir biçimde emdirilerek kurumaya bırakılır. Kuruma suresi yaz aylarında 10–12, kıs aylarında 18–20 saatleri arasıdır.  Antalya Ceren Temizlik hizmetleri endüstri tipi makineleriyle yerinde halı yıkama ve halıfleks yıkama hizmeti de vermekteyiz.