Antalya Apartman Temizliği

Antalya Apartman Temizliği

Antalya'da Kurumsal Firmadan Apartman Temizliği
Site, apartman ve daire temizliğinde sunduğumuz hizmet doğrultusunda firmamızdan beklenen hizmetin daha fazlasını vererek maksimum hijyen unsurunu ön planda tutmaktayız. Müşterilerimizin hak ve hukukuna saygı göstererek, gerek periyodik gerekse sürekli olarak site, apartman ve daire temizliği hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetleri verdiğimiz kişi veya firmaların aldığı temizlik hizmetinden memnun kalması bizim tek temennimizdir. 

Antalya Apartman Temizliğini Nasıl Gerçekleştirmekteyiz?
Günümüzde yerleşim ve yaşam alanlarının şehir dışına taşması ile birlikte şehre yakın toplu konutlara alaka artmıştır. Genellikle geniş alanlara sahip olan müstakil veya çok katlı ya da her ikisinin de bir arada olduğu projelerin uygulanmasıyla birlikte apartman/site yönetimlerinin temizlik ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel hizmet almak için başvurmaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarılı genel temizlik hizmetleri ile site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Firmamız her büyüklükteki yaşam alanlarının apartman, site ve merdivenlerin temizlik hizmetlerini sizlere profesyonel olarak sunmaktadır.

Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetinin verdiği güven ile Antalya Ceren Temizlik olarak Antalya Temizlik Firmaları arasında kurumsal yapısını her geçen gün daha da büyüten firmamız temizlik çalışmalarını insan sağlığını ve doğayı koruyacak şekilde yapmaktadır. 
Antalya Ceren Temizlik firmamız Antalya temizlik hizmetlerinde alışılmış olan temizlik hizmeti algısını baştan aşağıya değiştirerek sizlere profesyonel hizmet almanın farkını yaşatıyoruz. Antalya Temizlik Şirketimiz, Antalya apartman temizliğinde görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı ve belgeli olarak çalıştırarak apartman temizliğinde görevlendirilen personelimiz tüm kural ve yasalara uygun olarak çalışmaktadır. Bu olay apartman ve site temizliğinde görevlendirilen personelimizin başına gelen herhangi bir olayda ne apartman yöneticisini, ne site yöneticisini ya da apartmanda/sitede yaşayan hiçbir kimseyi ilgilendirmez. Ancak sigortasız ve belgesiz çalışan temizlik personellerinin başına bir olay geldiği anda bütün fatura o işi yapana değil o işi yaptırana kesiliyor. O faturanın bedeli ise bir hayli büyük çünkü artık yeni yasaya göre sigortasız ve belgesiz temizlik işçisi çalıştırmak yasaktır.
Sizler de Antalya’da belgeli, profesyonel ve sigortalı bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizlere hemen iletişim bölümünde bulunan numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.