Antalya İnşaat Sonrası Temizlik

Antalya İnşaat Sonrası Temizlik


 Antalya inşaat sonrası temizlik hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu yaşayacağı yeni inşaatı veya tadilatı tamamlanmış olan ortamın maksimum temizlikte olmasını sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir.  Antalya inşaat sonrası temizlik hizmetini en iyi şekilde almak için tek işi temizlik hizmeti vermek olan Antalya Ceren Temizlik firmamızı tercih eden müşterilerimiz aldığı hizmetten memnun ayrılmışlardır.

 Daha yeni inşaatı tamamlanmış ve daha önce hiç oturulmamış bir mekanın, inşaat sonrası temizlik ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden veya kullanılan kimyasalları doğru yüzeye uygulaması gerekmektedir. Antalya Ceren Temizlik firmamız tecrübeli personelleri ile hangi temizleyici ürünün nerede kullanılacağı hakkında bilgilidir.

 İnşaat ve tadilat sonrası temizlik en çok talep edilen temizlik hizmetlerimizdendir. Yeni inşa edilmiş bir ev aldınız ya da evinizde büyük bir tadilat yaptınız aşağıdaki adımları takip ederek inşaat sonrası temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

•Oluşan moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları itinayla temizlenir. 
•Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır.
•Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir.
•Tuvalet, lavabolar ve mevcut fayanslar uygun kimyasallarla temizlenir.
•Mutfak ve banyo temizliği özellikle en ince ayrıntısına kadar yapılır.

 İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekânların temizliğini kapsar. Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir.

 Bugüne kadar vermiş olduğumuz, Antalya ev temizliği ve  inşaat sonrası temizlik hizmetleri için müşteri hizmetlerimizin yapmış olduğu araştırmada müşterilerimiz aldıkları Antalya inşaat sonrası temizlik hizmetinden kesin olarak memnun kaldıkları firmamız tarafından belirlenmiştir. Sizlere de, bu hizmetlerimizden ihtiyaç duymanız halinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.

Antalya inşaat sonrası temizlik konusunda Antalya temizlik firması olarak hızlı ve profesyonel temizlik hizmetinin yanı sıra en uygun fiyat garantisi sağlamaktayız. Sizler de Antalya inşaat sonrası temizlik hizmeti almak için bizlere iletişim bölümünde bulunan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.